Naujienos

„Dainioukem žemaitėška”

Š. m. gruodžio 2 d. Skuodo P. Žadeikio gimnazija organizavo rajoninį žemaitiškos dainos festivalį „Dainioukem žemaitėšką”, kuriame dalyvavo ir Skuodo vaikų lopšelis-darželis. Skuodo rajono kultūros centro salėje pasirodė Elija Remezaitė (4 m.) su daina „Pelie panelė” (muzika ir žodžiai J. Raišutienės, ruošė muzikos mokytoja metodininkė A. Alonderienė), Jorūnė Valbasaitė (6 m.) atliko kūrinį „Žemaitėjė brongi – mes tava vaka” (muzika ir žodžiai J. Raišutienės, ruošė vyr. muzikos mokytoja D. Mockienė, pritarė bendruomenės ansamblis: pavaduotoja S. Jurčė, mokytoja L. Šmitienė, mokytojas M. Petrauskas, auklėtojos padėjėja L. Kvietkauskienė ir muzikos mokytoja D. Mockienė) ir  mergaičių ansamblis: Simona Letukaitė, Viltė Žvinklytė, Kamilė Stonkutė, Matėja Kupčinskaitė, Augustė Petrauskaitė, Karolina Kniuipytė, Gabrielė Jablonskytė, Jogailė Gembutaitė, Jurtė Levinskaitė, Goda Uščinaitė atliko dainą „Teskomb graži dainelė!” (muzika ir žodžiai J. Raišutienės, ruošė muzikos mokytoja metodininkė A. Alonderienė).

Pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė