Naujienos

SKAITYMAI ŽEMAITIŠKAI

Jau tapo tradicija, kad Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvauja Žemaitiškų skaitymų konkurse. Nors šis konkursas organizuojamas dviem etapais – rajono ir regiono, spalio 19 d. Darželyje vyko pirminis atrankos turas.
Visi dalyviai prieš konkursą buvo pakviesti į naujai pastatyto kupolo atidarymą, perkirpti juostelę ir sudalyvauti pirmojoje veikloje kupole. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jurčė dalyviams pravedė atsipalaidavimo, kvėpavimo ir savimasažo pratimus tam, kad galėtų susikaupti ir kuo puikiau pasirodyti konkurse.
Darželio atrankos ture pasirodė net 10 ugdytinių: Tautvilė Gervinskaitė – „Bitučių“ grupė, 5 m. (mokytoja D. Šukienė), Simona Simutytė – „Smalsučių“ grupė, 6 m. (mokytoja R. Butavičienė), Gabrielė Jablonskytė – „Smalsučių“ grupė, 6 m. (mokytoja A. Vaškienė), Elija Remezaitė – „Varpelių“ grupė, 4 m. (mokytoja L. Untulienė), Ieva Raudytė – ,,Drugelių“ grupė, 5 m. (mokytojos A. Grigutienė, J. Alšauskienė), Urtė Naumovaitė – „Drugelių“ grupė, 5 m. (mokytojos A. Grigutienė, J. Alšauskienė), Mantas Žvirblis – „Buratinų” grupė, 6 m. (mokytoja E. Šimkienė), Auksė Budrikytė – „Buratinų” grupė, 5 m. (mokytoja E. Šimkienė), Lukas Poškys – „Boružėlių“ grupė, 6 m. (mokytoja I. Lekstutienė), Adrija Rubežiūtė – „Boružėlių“ grupė, 6 m. (mokytoja I. Lekstutienė).
Konkurso metu komisija apdovanojo visus pasirodžius Žemaitiškų skaitymų konkurse ir išrinko 6 dalyvius, kurie savo sėkmę išbandys jau greitai vyksiančiame rajono etape.

Linkime sėkmės!

Pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė