Naujienos

Svečiuose policininkė ir Amsis

Visą mėnesį „Smalsučių“ ir „Gudručių“ vaikai kartu su mokytojomis (auklėtojomis) vykdo projektą „Kodėl svarbu laikytis taisyklių?“. Šią savaitę buvo kalbama apie saugų eismą, todėl šiandien (16 d.) pas mus į svečius atvyko Skuodo rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Lina Tiškuvienė ir policijos rėmėjas Amsis. Buvo džiugu, kad vaikai noriai ir teisingai atsakinėjo į pateiktus svečių klausimus, analizavo saugaus eismo situacijas, pasimatavo policininko kepurę ir šviesą atspindinčią liemenę. Policininkė Lina ir Amsis kiekvienam vaikui padovanojo po atšvaitą ir padėjo juos prisisegti prie striukių, o kiekvienos grupės kapitonas ištraukė po dėlionę savo grupei. Susitikimas su svečiais vaikučiams suteikė daug džiugių emocijų.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Vida Bružienė ir Sada Kubilienė