Valstybiniai projektai

ŪKINIŲ GYVŪNŲ PARODA

Vasara – puikus metas kuo daugiau laiko praleisti lauke, tad birželio 9 dieną mūsų darželio kieme apsilankė šviečiamosios gyvulininkystės programos svečiai: triušiai, vištos, gaidžiai, putpelės, ančiukai, žąsiukai, šinšilos (atvykę iš Marijampolės). Parodoje sudalyvavo ne tik šviečiamosios gyvulininkystės programoje dalyvaujanti „Skruzdėliukų“ grupė, bet ir visi, tą dieną darželyje buvę vaikučiai.
Vaikai susidomėję klausė pristatymo apie gyvūnus, jų teikiamą naudą žmogui. Patys galėjo paliesti, palyginti, paglostyti, pakalbinti juos, dalinosi žiniomis, patirtimi, kaip rūpinasi savo augintiniais, juos maitina, prižiūri, žaidžia. Vaikai dalinosi mintimis, jausmais, kuriuos jiems sukelia bendravimas su gyvūnais.
Džiaugsmas, atsakomybė, pasitikėjimas, pagarba, nesuvaidintos emocijos, rūpestis – dažniausiai kylantys jausmai, mums būnant šalia gyvūnų. Ši diena vaikams paliko malonius ir nuotaikingus prisiminimus patirtus su gyvūnėliais.

Mokytoja (auklėtoja) Silvija Lazdauskienė