Naujienos

Respublikinis vaikų kūrybos konkursas „GYVŪNO TEISIŲ KNYGA”

Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Smalsučių”, „Gudručių”, „Buratinų”, „Boružėlių” grupių vaikai dalyvavo Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro organizuotame respublikiniame vaikų kūrybos konkurse „Gyvūno teisių knyga”. Vaikai piešė laimingus, saugius, mylimus savo augintinius. Piešinius klijavome į paruoštus puslapius, sukūrėme knygą ir, palinkėję jai gero kelio, išsiuntėme paštu. Konkurso organizatoriai norėjo, kad vaikai susidomėtų gyvūnų gerove. Kad sužinotų, ką reiškia „Penkios gyvūnų laisvės”. Kad grupėje apie tai pasikalbėtų ir iš mokytojos išgirstų, kaip gimsta knyga, kad taptų jos autoriais, iliustratoriais. Kvietė ne šiaip nupiešti savo šuniuką ar katytę, bet susimąstyti, kada ir kodėl gyvūnas augintinis būna laimingas. Sulaukėme džiugios žinios – mūsų sukurta knyga laimėjo 2 vietą! Daugiau apie tai straipsnyje: https://kinologija.lt/naujienos/gyvuno-teisiu-knyga-meno-kalba-vaikai-issake-poziuri-i-gyvunu-teises.html
Buvome apdovanoti padėkomis, diplomu. Paštu jau pasiekė ir šaunūs prizai bei 2 vietos taurė.

Meninio ugdymo pedagogė Lina Vitkauskienė