Naujienos

Šimtas dienų darželyje

100 dienų kai kam daug , kai kam visai mažai, tačiau mūsų lopšelio-darželio mokytojoms (auklėtojoms) Laimai, Dianai, Inai ir Rositai 100 dienų nuo darbo pradžios buvo ypatingai reikšmingos ir jos pralėkė tarsi filmas.
Kadangi dabartinė covid-19 situacija neleidžia susitikti gyvai, naujai „įšventintų“ auklėtojų 100-dienis vyko ZOOM platformos pagalba. Mokytojos (auklėtojos) pristatė savo pačių sukurtą trumpametražį interviu filmuką „Bučiuojam, auklėtojos“. Filmukas vaizdžiai parodė naujųjų auklėtojų 100-tą dienų darželyje. Nors ir virtualiai, tačiau juokas ir muzika skambėjo pas kiekvieną, kuris dalyvavo šventėje. Auklėtojos filmuke pasakojo apie darbo pradžią, juokingiausius, įdomiausius įvykius: nuo pragaro virtuvės ir „Vienas namuose“ iki džiaugsmingų dienų, kai pasijuto tarsi „dovanomis“. O kaip gi šventė be vaišių? Auklėtojos pasirūpino ir tuo, kolegas pavaišino naminiais kibinais ir saldainiais prie kavos.

Mokytoja (auklėtoja) Diana Prialgauskienė