Kūrybinių darbų konkursas – paroda „SEKĖ PASAKAS GIMTI ŠILAI“

Keturis metus vykęs kūrybinių darbų konkursas „Literatūrinis personažas randa kūrėją“ buvo sėkmingas, subūrė didelį dailės mylėtojų būrį. Na o šiais metais Skuodo Bartuvos progimnazija kvietė jaunuosius dailininkus iliustruoti pasakas, piešti pasakų herojus ir dalyvauti konkurse „SEKĖ PASAKAS GIMTI ŠILAI“. Į konkursą išsiuntus pluoštą nuostabių piešinių, sulaukiau džiugios žinios – net penki vaikučiai užėmė prizines vietas!
I vietos laimėtojas Arijus Poškys („Buratinų“ gr.)
II vietos laimėtoja Amanda Abrutytė („Lašiukų“ gr.)
III vietos laimėtojai Daniela Tarvydaitė ir Edvinas Zelmikas („Buratinų“ gr.)
Nominacijos laimėtoja – Irina Lygutaitė („Lašiukų“gr.)
Taip pat konkurse dalyvavo: Ovidijus Zubė (“Kiškučių“gr.), Ugnė Gadeikytė (“Kiškučių“gr.), Dominykas Voickulianis („Boružėlių“gr.), Fausta Mendelytė ( „Boružėlių“gr.)

Iš viso konkursui buvo pristatyti 132 dailės kūriniai, kuriais galite pasidžiaugti virtualioje konkurso darbų parodoje:

Prizai ir padėkos dalyviams pasieks visus jaunuosius kūrėjus.
Nuoširdžiai sveikinu !

Dailės mokytoja Lina Vitkauskienė