Naujienos

Metodinė valanda „Tyrimai ir eksperimentai – kaip ugdymo kokybės prielaida“

Skuodo vaikų lopšelio-darželio metodinė veikla ir gerosios patirties sklaida nestoja, net karantino akivaizdoje, todėl š. m. spalio 29 d. vyko Skuodo vaikų lopšelio-darželio organizuojama rajoninė metodinė valanda ZOOM platformoje „Tyrimai ir eksperimentai – kaip ugdymo kokybės prielaida“.
Metodinės valandos metu mokytoja (auklėtoja) metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Alma Grigutienė pristatė tyrimų ir eksperimentų sistemą Skuodo vaikų lopšelyje darželyje, o „JET” laboratorijos vedėja Monika Beniušytė pasidalino filmuota atvira veikla laboratorijoje. Metodinį užsiėmimą moderavo lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėniene.
Filmuotą tyrimų ir eksperimentų veiklą ir dar daugiau galite pamatyti svetainėje skuododarzelis.lt atsiradę skiltį „PATIRTIES PAMOKOS”.
„Patirties pamokos“ – tai nufilmuotos atviros veiklos ir kiti svarbūs įvykiai, kurie skirti pedagogams dalintis gerąją patirtimi, stebėti, analizuoti ir mokytis. 

Pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė