Naujienos

EDUKACIJA „VAISTAŽOLĖS IR JŲ NAUDA“

Darganotą rugsėjo 8 dienos rytą „Buratinų“ grupė, pagal mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ugdymo programą Almos Grigutienės parengtą projektą „Bus įdomu – keliaukime kartu“, išvykome į ūkininkės Jadvygos Balvočiūtės ūkį Gyvolių k., Mažeikių raj.
Atvykusius, pasitiko ūkio šeimininkė Jadvyga Balvočiūtė ir pakvietusi į vidų, visus pavaišino žolelių arbata. Žolininkė Jadvyga supažindino su vaistažolėmis, papasakojo apie jų naudą, kokias augalo dalis rinkti ir džiovinti. Iš duotų vaistažolių, kiekvienas vaikas pasidarė žolelių arbatos rinkinuką.
Po edukacinio užsiėmimo, pasivaikščiojome po vaistažolių auginimo darželį. Čia vaikai galėjo pačiupinėti, pauosti ir net kai kurių žolelių paragauti. Vaikai pažadėjo dažniau gerti žolelių arbatas.
Padėkoję už šiltą priėmimą ir arbatos rinkinukus, pajudėjome namų link.

 

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė