Naujienos

PAŽINTIS SU PUODŽIAUS AMATU

Projekto ,,Senovės žemaičių amatai. Bandau pats” edukaciniai renginiai tęsiasi. Spalio 18 d. ,,Buratinų” grupės vaikai vyko į Šauklių kaimą susipažinti su puodžiaus amatu. Keramikė Renata Jankauskienė juos maloniai priėmė savo dirbtuvėse. Iš pradžių parodė savo nulipdytus puodus, vazas, puodelius ir kitus kūrinius. Po to vaikams papasakojo, kokį kelią molis nueina iki to, kol tampa tokiu akiai maloniu daiktu. Vaikai nekantravo patys prisiliesti prie molio, todėl ilgai nelaukę, ėmė kurti. Ne visiems vienodai gerai sekėsi, bet rezultatais liko patenkinti visi – savo rankomis nulipdytais ir įvairiais įrankiais dekoruotais dubenėliais.
Grįždami namo, ,,Buratinai” aplankė Mosėdžio vaikų lopšelio- darželio vaikus. Su jais pasivaikščiojo Akmenų muziejaus parke, žaidė žaidimus ir lenktyniavo, kas greičiau išbėgs iš akmeninio labirinto.
Vaikus kelionėje lydėjo mokytojos Eglė Šimkienė ir Rasa Bernotienė bei auklėtojos padėjėja Vida Daržinskienė.

Rasa Bernotienė, mokytoja-metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą.