Naujienos

Sveikatinimo akcija „Mažieji turistai – 2019“

Vilniaus miesto lopšelio –darželio „Sveikuolis“ asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ nariai pakvietė dalyvauti akcijoje „Mažasis turistas“. Akcija skirta paminėti Pasaulinei turizmo dienai. Akcijos tikslas – ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, siekiant sustiprinti fizines jėgas, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis. Prie akcijos  prisijungėme ir  mes, asociacijos dalyviai, Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Liepaitės“ korpuso auklėtojos, vaikučiai, auklėtojų padėjėjos.
Prieš žygį, vaikai vieni kitiems pasakojo, kur yra keliavę su tėvais ar grupe. Visiems patinka iškylos, buvimas gryname ore, todėl mielai sutiko dalyvauti turistiniame žygyje  į Skuodo parką. „Drugelių“ grupės auklėtojos sudarė žygio maršrutą : darželis – Bartuvos upės vingis prie Akmeninės- parkas prie muziejaus- darželis.
Spalio 16-osios dienos rytą „Buratinų“, „Boružėlių“, „Drugelių“  ir “Kiškučių“ grupių vaikai susiruošė į turistinį žygį. Jaunieji „Pagrandukų“ ir „Žiogelių“ grupių vaikai palydėjo draugus iki parko pradžios ir pasiliko laukti grįžtančių. Diena pasitaikė saulėta ir šilta. Vaikai žvaliai žygiavo gėrėdamiesi rudenine gamta. Pusiaukelėje sustojus poilsiui, pasivaišino skaniomis morkytėmis, pažaidė žaidimus. Grįžo į darželį pilni įspūdžių, pasakojo ką matė ir planavo, kur dar galėtų nueiti. Patirtus nuotykius pavaizdavo savo piešinėliuose.

„Drugelių“ grupės mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą  A. Grigutienė