Naujienos

Rudenėlio rytmetys „Liepaitės“ korpuse

Spalio 3d. „Liepaitės“ korpuso salėje vaikučius ir jų auklėtojas pakiliai nusiteikę pasitiko Dėdė Girinukas – mokytoja Eglė Šimkienė ir Ežiukas Spygliukas – mokytoja Renata Vinogradovė,.  Jie vaikams papasakojo, jog iš pleputės šarkos gavę pakvietimą į Rudenėlio šventę. Smalsavo, kaip reikia šią šventę švęsti? Vaikai svečiams iš miško dainavo daineles apie Rudenėlį, sodo ir miško gėrybes, ėjo ratelius, žaidė žaidimus su obuoliais ir kankorėžiais.
Dėdė Girinukas ir Ežiukas Spygliukas pasidžiaugė vaikų dainelėmis ir rateliais nuspalvinta švente. Taip pat jų tėvelių iš daržovių ir vaisių sukurtais ir darželio kiemelį papuošusiais darbeliais.
Abu pažadėjo pas vaikučius užsukti ir kitąmet, o už šventinį rytmetį kiekvienai grupei padovanojo po maišelį obuolį.

Eglė Šimkienė, Renata Vinogradovė – mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą.