Naujienos

Trečiasis Lietuvos Švietimo Vadovų forumas

Š. m. balandžio 15 dieną Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Švietimo vadovų forumas. Trečiojo Lietuvos Švietimo Vadovų Forumo pagrindinis tikslas – sujungti įvairiapusiškas Švietimo Vadovų patirtis su įkvepiančių pranešėjų pateikiamu turiniu. Ir jau tradiciškai prie šio žinių kokteilio pridedant ir galimybes dalyviams dar geriau suprasti ir išanalizuoti save, kaip švietimo profesionalą, iš kitokių nei įprasta pusių. Tai renginys, kuris kviečia sustoti, pamatyti bendraminčius ir (at)kurti savitą kolegų tinklą.
Forumo metu įsimintiniausi Baltijos šalių atstovų pranešimai: tai Soren Thorborg (Danija) pranešimas  Management Importance in Education ir Toomas Kruusimagi (Estonia) pranešimas 5 Greatest Lessons in Leadership in Education. Renginio metu buvo aptariamos įvairios vadybinės temos, vieną iš jų -„Kokia sistema sukurtų geriausias sąlygas (užsi)auginti darbuotoją?” moderavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė ir jos pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė