Naujienos

Konkursas „Saugiausia 2019 m. ikimokyklinė įstaiga“

Vaikų saugumas – mūsų visų rūpestis. Mažųjų ugdytinių elgesys tik formuojasi, todėl jų saugus elgesys gatvėje priklauso nuo mūsų perduotų žinių ir tinkamo pavyzdžio.  Kad vaikai būtų saugūs, tinkamai elgtųsi gatvėje, turi žinoti kelių eismo taisykles. Todėl jau trečius metus iš eilės  Skuodo Policijos komisariatas organizuoja rajoninį konkursą „ Saugiausia 2019 m. ikimokyklinė įstaiga“, skirtą vaikų saugaus eismo įgūdžių ugdymui. Balandžio 12 dieną į Skuodo vaikų l/d rinkosi saugaus eismo taisyklių žinovai iš Ylakių, Skuodo „Liepaitės“  ir „Saulutės” korpusų darželių ir Mosėdžio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo klasės. Policijos atstovams komandos paruošė prisistatymus ir  demonstravo teorines žinias bei praktinius gebėjimus. Visos komandos buvo pasiruošusios puikiai, vaikai – pasitikintys savimi ir savo gebėjimais. Labiau už vaikus jaudinosi jų mokytojos. Suskaičiavus balus 1-a vieta atiteko Skuodo vaikų l/d vaikų komandai – Amanda Ežerskytė, Deimina Simutytė, Indrė Ledinauskaitė, Deimantė Stonkutė, Dominykas Urbaitis (ruošė mokytojos Rasa Butavičienė, Valerija Kurbatovienė). 2- ąją vietą iškovojo Ylakių darželio komanda (ruošė mokytoja Virginija Navidanskienė). 3- oji vieta atiteko Skuodo vaikų l/d „Liepaitės“ korpuso komandai (ruošė mokytoja Eglė Šimkienė). 4- ąją vietą užėmė Mosėdžio gimnazijos priešmokyklinės klasės komanda (ruošė mokytoja Dalia Noreikienė). Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, diplomais, padėkomis. Iškovota 1 -oji vieta ne tik džiugina, bet ir įpareigoja toliau tobulinti praktines ir teorines saugaus eismo žinias. Gegužės mėnesį Klaipėdos apskrities Policijos komisariate vyks kitas šio konkurso etapas, kuriame  mūsų darželio komandai teks įrodyti, kad yra puikūs saugaus eismo taisyklių žinovai.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Rasa Butavičienė