Naujienos

RYTMETYS „KAS YRA BIBLIOTEKA?“

Sausio 18 dieną „Buratinų“ grupės vaikai apsilankė Vaikų literatūros skyriuje. Čia vaikus pasitiko Ciaros Flood knygos „Įkyrūs triušiukai“ veikėjai. Knygutė apie žvėrelių draugystę. Stalo- teatro veikėjais tapo ir vaikai.
Vaikams buvo pristatyta ir viena iš knygų rinkimuose dalyvaujantį knyga „Draugystė ant straublio galo“. Šioje knygutėje taip pat būta daug neišskiriamų draugų. Vieną jų porą sukūrė patys vaikai. Ant voko užklijavo pašto ženklą ir užrašė savo vardą. Vėliau pasirodė paštininkas, kuris vaikams atnešė laiškų. O vaikų sukurtuose vokuose slėpėsi kvietimai į biblioteką.
Šio rytmečio metu vaikai taip pat daug ką sužinojo apie biblioteką. Didelio susidomėjimo sulaukė didžiausia, mažiausia ir storiausia bibliotekos knygos.
Į biblioteką vaikai atsinešė knygeles, kurias kūrė kartu su savo šeimos nariais. Bibliotekos lankytojai galės pasidžiaugti surengta parodėle.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Šimkienė