Naujienos

Regioninio konkurso sėkmės

Paskutinę rudens dieną  Skuodo Bartuvos progimnazijoje vyko regioninė žemaitiškai skaitančių šventė- konkursas. Į progimnaziją sugūžėjo žemaitiško žodžio mylėtojai iš Telšių, Plungės, Klaipėdos rajono Endriejavo, Kretingos rajono Kūlupėnų, Tverų, Rietavo ir Skuodo rajono. Mūsų darželio atstovės, Daniela Zabitytė iš priešmokyklinio ugdymo „Gudručių“ grupės (mokytoja Aurelija Vaškienė) ir Indrė Ledinauskaitė iš priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės (mokytoja Rasa Butavičienė), varžėsi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje. Jaunuosius žemaitiško žodžio gerbėjus vertino komisija, turinti didelės patirties šioje srityje. Ir šį kartą mūsų mergaites lydėjo sėkmė. Danielą Zabitytę pasveikino komisijos narė iš Platelių už gražiausią, neeilinį kūrinį, kurį sukūrė mergaitės mokytoja A.Vaškienė. Daniela apdovanota knygute, taupykle, parkeliu, šokoladu. Indrė Ledinauskaitė savo amžiaus grupėje užėmė 3 vietą. Prizininkė apdovanota dėkavone ir dėlione. Dėkavonę už Indrės paruošimą gavo ir jos mokytoja R. Butavičienė.

                 Linkime mergaitėms ir toliau mylėti, puoselėti, branginti savo gimtąją tarmę.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Butavičienė