Naujienos

Žemaitiški skaitymai darželyje

Spalio 23d. Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko „Žemaitiškų skaitymų” perklausa. Renginyje ne tik buvo skaitymai, bet ir aktyvios užduotys tiek ugdytiniams, tiek mokytojams. Po renginio linksmosios dalies žemaitiškai kalbėjo „Buratinų” grupės auklėtinis Gvidas Preibys su kūriniu „Arklys ė jautis”, jį ruošė priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Eglė Šimkienė; „Smalsučių” grupės auklėtinė Indrė Ledinauskaitė skaitė „Senė svajuone”, ją ruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininke Rasa Butavičienė; „Gudručių” grupės ugdytinė Deimantė Stonkutė pristatė „Vakuolele pavasaris”, ją ruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Viskantienė, tos pačios grupės auklėtine Daniela Zabitytė skaitė „Kap žousis mona perštus skaičiava”, ją ruošė ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Vaškienė; „Pelėdžiukų” auklėtinis Arnas Skiezgilas pristatė kūrinį „Ežielis”, jį taip pat ruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininke Aurelija Vaškienė. Džiaugiamės mūsų ugdytiniais ir ugdytojais ir linkime sėkmės rajoniniame „Žemaitiškų skaitymų” ture!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė