AKCIJA „ŽALIA ŠVIESA GYVENIMUI“

Spalio 10 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė Psichikos sveikatos diena. Šiais metais mūsų lopšelio-darželio bendruomenė pirmą kartą prisijungė prie „Jaunimo linijos“ organizuojamos akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“, kurios pagrindinė idėja – rūpintis savo bei šalia esančių emocine sveikata. Tą dieną, visi žaliai apsirengę, su žaliais akcentais rinkosi į darželio kiemą smagiai paminėti šią akciją. Žalioji varlė (judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė) ir krokodilas (socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė) pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė vaikų gražia žalia atributika ir pakvietė pašokti žaliąjį šokį. Smagiai pašokę vaikai kartu su mokytojomis iškilmingai keliavo puošti žaliojo lango savo pasigamintomis girliandomis. Žalia spalva  tądien nušvito visame darželyje.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė