,,Mažieji turistai – 2024“

Š. m. rugsėjo 24 d. lopšelyje- darželyje, „Saulutės“ ir „Liepaitės“ korpusuose, vyko ikimokyklinių ir priešmokyklinių įstaigų sveikatinimo akcijos ,,Mažieji turistai – 2024“ žygio diena. Žygyje dalyvavo darželio ugdytiniai ir darželio bendruomenė. Akcijos tikslas – ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, siekiant sustiprinti fizines jėgas, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis. Plėtoti vaikų prigimtinį norą judėti. Drauge nuveikti numatytą atstumą. Pajausti buvimo kartu malonumą.
Žygio dalyvius darželio kieme pasitiko linksma muzika, geras oras, puikiai nusiteikę draugai ir ugdytojai. Visi, padedant ikimokyklinio ugdymo mokytojoms Sandrai Liutkuvienei ir Virginijai Girdžiūnienei, pažadino savo kūną, atlikdami masinę, bendrą mankštą. Po mankštos išžygiavo į žygį Skuodo miesto parko sveikatingumo ir pasivaikščiojimų takais. Vyravo puiki nuotaika, geras ūpas, tuo labiau, kad dalyviai žinojo, jog grįžus jų laukia siurprizas – gardūs vaisiai (kriaušės, bananai, mandarinai).

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Sandra Liutkuvienė