Sėkmės kelias kiekvienam

Š. m. rugpjūčio 29 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio darbuotojai pradėjo naujus mokslo metus su konferencija „Sėkmės kelias kiekvienam”. Džiaugiamės, kad šventę pradėjo mūsų buvę ugdytiniai Justė Matutytė ir Matas Saukantas, kurie dovanojo pačias gražiausias dainas.
Konferencijos metu direktorė Audronė Pitrėnienė, pavaduotojos ugdymui Simona Jurčė ir Genovaitė Savickienė, pavaduotojas ūkio reikalams Tomas Kinčius darbuotojams pristatė 2024-2025 m. m. prioritetus, atnaujintas ikimokyklinio ugdymo ir bendravimo su tėvais/globėjais programas ir keletą tvarkų: vaizdo stebėjimo, vaikų dienos poilsio organizavimo ir kt.
Renginio metu pasveikinti darbo jubiliejus švenčiantys darbuotojai, pristatyti ir naujai pradėję dirbti asmenys.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė