Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2017“

Balandžio 7d. Skuodo vaikų lopšelis-darželis prisijungė prie sveikatingumo akcijos „Sveikas vaikas – laimingas vaikas”, skirtos Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, masinio bėgimo „Aš bėgu – 2017″. Lopšelio-darželio „Liepaitės” korpuso bendruomenės nariai, sutartą 11 val., pasipuošę emblemomis su užrašu „Aš bėgu – 2017″, susirinko miesto parke. Visų grupių bėgimo dalyviai prisistatė savo skanduotėmis, „Žiogelių” grupės auklėtoja metodininkė Rasa Bernotienė pasiūlė visiems apšilti, linksmai pasimankštinti. Po to kiekvienos grupės vaikai stojo prie jiems paskirtos starto linijos. Kartu su vaikais startavo ir finišo liniją kirto būrys darželio darbuotojų ir vaikų tėvelių.

Lopšelio-darželio „Saulutė” korpuso bėgimo dalyviai susirinko į kiemą spalvingai apsirengę, su emblemomis „Aš bėgu – 2017″. Čia juos pasitiko Ežių šeimyna, auklėtoja metodininkė J. Anužienė su ugdytinėmis Ieva, Vika ir Beatriče, kurios nuteikė startui, pakviesdamos į linksmą mankštelę. Visų grupių vaikai kartu su auklėtojomis, jų padėjėjomis bei tėveliais šauniai ir smagiai įveikė numatytas distancijas – net ir mažiausieji! .

Visi lopšelio-darželio bėgimo dalyviai džiaugėsi prizais – skaniais lietuviškais obuoliais.

Vyresnioji auklėtoja Zina Pritulskienė